CaniasSponsorTeknoloji

caniasforum.com 2024 yılı Barkod Yazıcı ve Sarf Malzeme Sponsoru BEYTUĞ BARKOD oldu.

 

 

BEYTUĞ BARKOD; Barkod ve RFID çözümleri alanında fark yaratan ürün ve projeler sunmaktadır. Benimsemiş olduğu sorumluluk ilkeleri, yaygın bayi ağı ve 10 yılı aşkın tecrübesiyle sektörün içindeki firmaları arasındadır.

Sunduğu çözümleri ve iş ortaklarına katma değer sağlayan çalışma şekli ile BEYTUĞ BARKOD, sektörün tercih ettiği çözüm ortaklarından biridir. Toshiba, Seagull (Bartender), Matica, Wavelink, Ruggon, Champtek/Scantech ID, Agrident, HID, Catchwell, Unitech ve Advantech markalarının satış ve bakımını üstlenmiştir. Buna ek olarak Datalogic, Sick, Cognex, Cisco, Honeywell (Intermec &Datamax) ve Zebra (Psion & Motorola & Symbol) markalarına da destek vermektedir. Bahsi geçen tüm marka donanımlara servis hizmetini vermektedir.

Müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına farklı çözümler geliştiren BEYTUĞ BARKOD; donanım ve teknik servis hizmetini bir arada sunmaktadır.

Çözümlerini yeni ürün ve servislerle sürekli geliştiren BEYTUĞ BARKOD; uzman çalışanları ile satış öncesi, satış, satış sonrası destek, projelendirme ve teknik servis hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. BEYTUĞ BARKOD; çeşitli teknik servis paketleri ile arızalara 7 gün 24 saat ve yerinde zamanlı müdahaleyi de içeren hizmet seçeneklerine kaliteden ödün vermeden devam etmektedir.

Ayrıca sektöründe deneyimli kadrosu ile etiket üretimi ve ribon satışı yapmaktadır. İstenilen ebatarda etiket ve ribon üretimi yapan firmamız, kaliteli üretim ile ürünleri zamnında teslim etmektedir. BEYTUĞ BARKOD; termal etiket, lamine etiket, kuşe etiket, vellum etiket, silvermat etiket, suya dayanıklı etiket, çuvaql etiketi gibi istediğiniz çeşitte etiket ihtiyacınıza ve tüm ebatlarda ribbon ihtiyacınıza cevap verebilmektedir.

 

Beytuğ Barkodlu Otomasyon Sistemleri

Adres  :  Güvercintepe, 37. Sk. No:8, 34494 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL
web    :   https://www.beytugbarkod.com
Tel      :  +90 (507) 936 12 57
e-mail : info@beytugbarkod.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu