CaniasERPTeknolojiTroia

Caniasforum.com Whatsapp Grubumuza Davetlisiniz

Canias ERP kullanıcıları, geliştiricileri ve TORIA yazılımcıları tarafından bilgi paylaşımı yapabilmek ve yardımlaşmak amacıyla whatsapp grubumuzu aktif hale getirdik.

Grubun Amacı;

  • Canias ERP soru ve problemler ile alakalı destek istemek veya vermek,
  • TORIA ile ilgili soru ve problemler ile alakalı destek istemek veya vermek,
  • Yazılım ve SQL tarafındaki problemler ile alakalı destek istemek veya vermek,
  • Donanımsal ve sistemler sorunlar ilgili destek istemek veya vermek,
  • İş ilanlarını

paylaşarak gruba katkı sağlayabilirsiniz.

Gruba katılmak için bize mail gönderebilirsiniz…  info@caniasforum.com

Whatsapp Grubumuzun Kuralları :

CaniasForum Whatsapp grubumuz içerisinde bulunan üyelerimizin bazı kurallara dikkat etmesini rica ederiz;

1. Whatsapp grubumuzun tek amacı CANIAS ERP kullanan firmalardaki ilgili arkadaşların; takıldıkları konularda, yaşadıkları problemlerde, aldıkları hata mesajlarında ve tavsiye taleplerinde diğer firmalardaki konu ile alakalı arkadaşların tecrübelerinden hızlı şekilde faydalanmak ve çözüm bulmak için bilgi paylaşımı yapmaktır.

2. Gruba girdikten sonra medya, uygulama tanıtımı, web page ve benzeri genelde reklam amaçlı mesajlar göndermeyiniz.

3. Grup üyesi, profil fotoğrafında, bilgisinde ya da mesaj içeriğinde argo, küfür, tehdit, aşağılama, sataşma, kişi veya firma haklarına saldırı manasına gelebilecek ifadeler kullanılmamalıdır.

4. CaniasForum’ın düzenlediği aktif etkinlikler haricinde, reklam, bağış, uygulama, ticari amaç vb. içerikli mesajlar gruba hiçbir şekilde iletilmemelidir.

5. Grupta sponsor firmalarımız dışında etkinlik, eğitim, ticari paylaşımlara izin verilmeyecektir. Ancak idari ekip ile görüşülerek izin alınması ve onay verilmesi halinde izin verilebilir.

6. Acil durumlar ve ihtiyaç halleri dışında, gece yarısı (00:00 – 07.00) itibariyle mesaj göndermemeye özen gösterilmelidir.

7. İleti içeriklerinde crack, adult, yasa dışı link vb. mesajlar yer almamalı, CANIAS ERP ila alakalı dokümantasyon ve belgeler dışında dosya paylaşımı yapılmamalıdır.

8. Ayrılıkçı/Irkçı, siyasi, dini vb. gruplaşmaya ve polemiğe yol açabilecek mesaj gönderilmemelidir.

9. Grupta yer alan tüm yönlendirmeler sadece tavsiye veya tahmin niteliğindedir. Öneriler uygulanmadan önce mutlaka yedek/önlem alınmalıdır. Kullanıcının sisteminde doğabilecek problemlerden yalnızca kullanıcının kendisinin sorumlu olabileceği unutulmamalıdır.

10. Grupta üye sayısı yüksek olduğundan, gereksiz, konu dışı, “geyik” adı altında ve özellikle bir kaç üye arasında gerçekleşen bire bir diyaloglardan kaçınılmalıdır.

11. KVKK gereği göndermiş olduğunuz ekran görüntülerinde firma bilgileri, personel bilgileri, tc numaraları, gsm numaraları vb kişisel ve özel bilgilerin buzlanarak gönderilmesi bu hassasiyetlere dikkat edilmesi çok önemlidir. Bu tarz paylaşımlardan doğacak sıkıntılardan paylaşan kişi sorumludur.

12. Grup kurallarının ihlali durumunda, grup dışına çıkarılabilir ve/veya bloke edilebilirsiniz.

Teşekkürler…

İlgili Makaleler

36 Yorum

  1. Merhaba grubunuza katılmak istiyorum. Canias ERP Sistem geliştirme tarafında çalışmaktayım.

  2. Merhaba, ERP sorumlusu olarak çalışmaktayım. CANIAS ile yeni bir tanışıklığım oldu. Bilgisayar mühendisiyim. Gruba dahil olmak istiyorum.

  3. Merhaba Canias Yazılım geliştirici olarak çalışmaktayım. Whatsapp grubuna katılmak istiyorum.

  4. Merhaba whatsup grubuna katılmak istiyorum. Canias proje yöneticisi olarak çalışıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu