CaniasERPMRPTeknolojiTroia

IoT Box IO’u Keşfedin!

IoT Box IO’u Keşfedin!

canias4.0 IoT Çözümünün #yazılım ve donanım ürünleri ve yüksek entegrasyon yeteneği sayesinde üretim süreçlerinizi dijitalleştirebilirsiniz.

canias4.0 IoT Box ailesinin üyesi olan IoT Box IO, düşük maliyet ve düşük güç tüketimi ile canias4.0 istemcisini ve web tarayıcısı, PDF görüntüleyici, ofis uygulamaları gibi diğer gerekli uygulamaları çalıştırabilen, Linux tabanlı bir işletim sistemine sahip küçük bir bilgisayardır. Ayrıca, dijital ve analog sinyaller kullanarak diğer cihazların iletişimini sağlayan bir IO modülüne sahiptir.

Çalıştığınız firmalarınızın planlarında dijitalleşme adına IoT çözümü projesi varsa Canias Merkezden veya danışman firmalardan destek alabilirsiniz.

IoT Box IO’nun sunduğu avantajları görmek için https://www.canias40.com/tr/iot/second?utm_source=Twitter&utm_medium=Tweet&utm_campaign=IoT_box

Genel bilgiler için https://www.canias40.com/tr/iot

IoT Box IO, canias4.0 IoT Box ailesinin üyesi olan giriş çıkış portlarıdır. IoT Box Mini gibi, aynı zamanda düşük maliyetli ve düşük güç tüketimi, canias4.0 istemcisini ve web tarayıcısı, PDF görüntüleyici, ofis uygulamaları gibi diğer gerekli uygulamaları çalıştırabilen, Linux tabanlı bir işletim sistemine sahip küçük bir bilgisayardır. Ayrıca, dijital ve analog sinyaller kullanarak diğer cihazların iletişimini sağlayan bir IO modülüne sahiptir.

IoT Box IO, IoT Box Mini’nin tüm özelliklerine sahiptir. Bununla birlikte, IO modülü ile IoT Box Mini tarafından desteklenen endüstri standardı ağ iletişim protokollerinin (OPC, OPC / UA, MT Connect, MQTT, Siemens S7, MODBUS TCP … gibi) üstüne çok çeşitli dijital ve analog iletişim seçenekleri ekler.
IoT Box IO ile çeşitli giriş ve bağlantı noktaları sayesinde sensörlerinizi, rölelerinizi, veri kaynaklarınızı doğrudan kutuya bağlayabilir ve cihazlarınızdan / cihazlarınızdan veri okuyabilir veya ayarlayabilirsiniz.

 

IoT Box Touch IO, canias4.0 IoT Box ailesinin dokunmatik ekranlı bir üyesidir. IoT Box Mini ve IoT Box Touch gibi, düşük maliyetli ve düşük güç tüketimi, Linux tabanlı bir işletim sistemine sahip küçük bir bilgisayardır, canias4.0 istemcisini ve web tarayıcısı, PDF görüntüleyici, ofis uygulamaları gibi diğer gerekli uygulamaları çalıştırabilir. IoT Box IO gibi, dijital ve analog sinyaller kullanarak diğer cihazların iletişimini sağlayan bir IO modülüne sahiptir.
IoT Box Touch IO, IoT Box Mini ve IoT Box IO’nun tüm özelliklerine sahiptir. Bu nedenle, IO modülü ile IoT Box Mini tarafından desteklenen endüstri standardı ağ iletişim protokollerinin (OPC, OPC / UA, MT Connect, MQTT, Siemens S7, MODBUS TCP … gibi) üstüne çok çeşitli dijital ve analog iletişim seçenekleri ekler.

IoT Box Touch IO ile veri iletişimi, ERP entegrasyonu ve operasyon paneli için gereken tüm işlevlere tek, kompakt ama güçlü bir cihazda sahip olmak mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu