CaniasERPİşMRPSponsorTeknolojiTroia

caniasforum.com yeni döneminde Ana (Danışmanlık) Sponsoru yine AİNOS oldu.

IAS Bünyesinde On yılı aşkın sürede edindiği CANIAS ERP danışmanlık tecrübesi ile verdiği hizmetleri, CANIAS ERP çözüm ortağı olarak devam ettirmek amacıyla Haziran 2021 de Ainos Bilgi Teknolojileri Ve Danışmanlık A.Ş. kuruldu. AİNOS, CANIAS ERP resmi çözüm ortağıdır. 

AİNOS; Otomotiv, Savunma Sanayi, Makine, Gıda, Tekstil, Matbaa, Demir Çelik, Kalıp ve bir çok sektörde, başarı hikayelerine imza atmış, referans projelere sahiptir.

Sahip olduğu bu tecrübeyi kullanarak yeni başarı hikayeleri yazmak ve Türkiye’de müşterilerine ERP ve Dijital Dönüşüm yolculuklarında yardımcı olmak ana hedeflerindir.

Gerçekleştirdikleri yeni girişimden söz eden Ainos Kurucu Ortak ve Genel Müdürü Erdal Yaman, süreci şu sözlerle anlattı: “IAS’ye iş ortağı olma düşüncesi yaklaşık üç yıl önce gündeme geldi ve konuyu IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber ile görüştük. Amacımız IAS’dan ayrı bir şirket kurup, güç ayırmak değil, içimizdeki girişimcilik ruhu ile harekete geçmek ve canias4.0 ekosisteminin büyümesine katkı sağlamaktı. Girişimcilik konusunda örnek aldığımız isim de Sayın Karabiber’di. Konuyu kendisine aktardığımızda son derece sıcak baktı ve yöneticilik kabiliyetlerimizi geliştirmemiz, müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizi pekiştirmemiz konusunda da bizlere destek verdi. Şartların olgunlaşmasının akabinde 2021 yılının nisan ayında kendisiyle konu ile ilgili yeniden görüştük ve iş ortaklığı süreci için çalışmalarımıza başladık.”

Uluslararası teknoloji firması IAS, yeni iş ortağı Ainos Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık A.Ş’yi duyurdu. Yaklaşık 10 yıldır IAS’de kıdemli danışmanlık yapan Erdal Yaman, Mustafa Akgün ve İlker Bayraktar tarafından kurulan Ainos, yurtiçinde ve yurtdışında canias4.0 teknolojilerini firmaların hizmetine sunacak.

AİNOS yetkililerinin yeni girişimi IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber’den de tam destek aldı. Karabiber, “Ainos, canias4.0 teknolojilerini çok iyi bilen, bu ekosisteme dahil olan kişiler tarafından kuruldu. Hem IAS’nin desteği hem de kendi özverili çalışmaları neticesinde büyük projelere imza atacaklarına inanıyorum” dedi.

CANIAS ERP resmi çözüm ortağı AINOS; on yılı aşkın sürede birçok sektörde başarılı projeler yapmış ekibiyle, sürekli gelişen yapısıyla ve tecrübesiyle sitemizin gelişimine katkı sağlayacağına inancımız tamdır. AINOS gücüyle ve büyümesiyle bizi de güçlendireceği ve büyüteceği kanaatindeyiz.

Platformumuza en başından bugüne desteklerinden dolayı AINOS firmasına ve değerli çalışanlarına caniasforum.com ekibi olarak teşekkür ediyoruz.

AINOS – CANIAS ERP resmi çözüm ortağı
Adres  : Tatlısu Mh. Şenol Güneş Bulvarı Mira Tower No :2a Daire:12 Ümraniye/İstanbul
Tel      :  +90 216 706 54 32

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu