CaniasSponsorTeknoloji

2024 Anket Sonuçları ve Genel Değerlendirme…

Değerli CaniasForum üyeleri,

“CaniasForum” grubu altında “Forum üyelerinin ve firmalarının durumları; memnuniyet, şikayet ve talep içerikli ” anketimiz 26.03.2024 itibariyle tamamlanmıştır. Foruma katılım istenen doyuma ulaşmamış olmasına rağmen bizle için yol gösterici sonuçlar görülmektedir. İstekler, şikayetler ve memnuniyet aslında kaliteyi arttıracaktır. Biz de bu inançla anketimizi ekibimizle birlikte okuyup değerlendireceğiz.

Ankete katılım gösterdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Anket Sonuçları:

Grup olarak Canias kullanan firmaların; bu ekosistem devam ettikçe genel merkez IAS ile, canias danışman firmalar ile, teknoloji firmaları ile bağları hiç kopmaz ve kopmayacaktır. Özellikle firmaların yönetim kurulu üyeleri ve C-Level yöneticileri hizmet veren tüm firmalarla (IAS, Danışman Firma, Teknoloji Firması gibi.) irtibat halinde yaşamına devam etmektedir ve böyle de devam edecektir.

Bir taraftan da firmaların yönetim kurulu üyeleri ve C-Level yöneticileri personel konusunda da açığı görmekte ve yetişmiş, kendini yetiştirmiş arkadaşlara her zaman ihtiyaç duymaktadır.

Çalışan arkadaşlarımız için de grup, takıldıkları noktada direkt tecrübeyi alabileceği bir platform haline gelmiştir. Gruptan dile getirilen soru ve taleplere yüksek oranda cevaplar gelmekte ve çözümler üretilmektedir. Bu hem kişi için hem de firma için her yönden değerli bir durumdur. Ayrıca kişiler kariyerlerinde bir level üste çıkabilmek için heybelerine koymaları gereken bilgi birikimler için çaba sarf etmektedir.

İşte tam da bu sebepler CaniasForum’un amaca giden yoldaki rotasını çizmektedir. Firmalar için teknolojik ihtiyaçlarına yönelik tecrübe ve destek, ihtiyaç duyabileceği personellerin yetişmesi konusunda destek olmak ve piyasadaki Canias ile alakalı çalışmak isteyen IT ve süreç personeli arkadaşların bilgi kalitelerini de arttırmaya çalışarak genele hizmet etmiş olmak grubun ana hedefi haline gelmektedir. Daha da ileride CaniasForum yazılım, sistem veya ERP’nin diğer noktalarında personel yetiştiren, eğiten ve piyasa ihtiyaçlarını karşılayan bir platform olmaya çalışacaktır.

2024 yılında yeni sponsorlarımızla eğitimlere, etkinliklere ve webinarlara daha çok düzenlemeye çalışacağız. Elimizden geldiği kadarıyla faaliyetler düzenleyeceğiz. Max katılımlar sağlamak için tüm imkanları seferber ederek gayret göstereceğiz. Bu ekosistemin tüm noktalarına pozitif değer katmak şartıyla ve sizlerin de desteğiyle dokunmak istiyoruz.

Herkese ekip olarak teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu