CaniasMSSQLSponsorTeknoloji

caniasforum.com yeni döneminde Teknoloji Sponsoru ASIRDX oldu.

Asır Digital Bilgi Sistemleri A.Ş. , 1995 yılında özel ve resmi kurumların iletişim ve bilgisayar teknolojilerini en iyi ve uygun şekilde kullanmaları için projeler yapmak, projeler geliştirmek, uygulamak, yönetmek ve devamlılığını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kurulumundan bu güne dünyadaki en yeni bilişim teknolojilerini müşterileri için takip etmekte; bilgi, birikim ve tecrübelerini müşterilerinin ihtiyaçları için hizmetlerine sunmaktadır.

Bilişim Sektöründe 30 yıllık tecrübesi, çözüm odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile sektörün önde gelen kuruluşlarındandır. İstanbul Merkez olmak üzere 8 şubesi, ülke çapında gezici ekipleri ve alanında uzman kadrosuyla ülkemizin her noktasında uçtan uca çözümler sunmaktadır.

Asır Digital Bilgi Sistemleri A.Ş., HPE ve Aruba markalarında Platinum Partner, HP Amplify Power Partner olup en üst partnerlik seviyesine sahiptir. HPE, Aruba ve HP marka ürünlerinin satışında en üst sıralarda yer almaktadır. Microsoft tarafında da 11 farklı kategoride Gold Partner olup etkin ve yetkin bir çözüm ortağıdır. Vmware, Veeam, Zerto, Autodesk, Adobe, Palo Alto, Fortinet, Check Point, Sophos, Trellix, Logsign, Manage Engine, Vertiv gibi dünyanın önde gelen markaları ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Bilgi Teknolojileri sektörünün en büyükleri arasında olan Asır Digital Bilgi Sistemleri A.Ş.,, vermiş olduğu uçtan uca çözümleri ve katma değerli iş modelleri ile firmanıza özel çözümler sunmaktadır.

Asır Digital Bilgi Sistemleri A.Ş., bu çalışmalarının neticesinde başarılarından dolayı birçok ödül kazanmıştır. Aldığı ödüllere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.asirdx.com/tr-TR/odullerimiz/1/21

Desteklerinden dolayı Asır Digital Bilgi Sistemleri A.Ş. firmasına ve değerli çalışanlarına caniasforum.com ekibi olarak teşekkür ediyoruz.

 

Asır Digital Bilgi Sistemleri A.Ş.

Adres Defterdar Mah. Sakızağacı Sok. No:4 34050 Ayvansaray-Eyüpsultan / İstanbul
Tel      :  +90 212 212 20 97

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu